Stavebnice pro miminka Les Maxi My 1st Train Écoiffier vláček s kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice pro miminka Les Maxi My 1st Train je vynikající hračka pro všechny děti od 12 měsíců, které překvapí vláčkem a sadou kostek, které si může na vláček poskládat a podniknout veselý výlet. Vláček s kostkami z řady Abrick je pro chlapce a dívky bezpečný a zabaví je na dlouhou dobu. Na kostkách jsou znázorněna čísla, písmenka a veselá zvířátka.

Při hře s touto výjimečnou stavebnicí se u dětí rozvíjí fantazie, představivost a jemná motorika. Stavebnice z řady Abrick jsou jako stvořené pro děti od útlého věku a jejich výhodou je kompatibilita s jinými stavebnicemi řady Abrick. Rozměry vláčku s kostkami jsou 52*11*16 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*11*16 cm
Celková výška16 cm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.