Stavebnice Vláček s abecedou Abrick Écoiffier 98 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Veselý barevný vláček přiveze vašim dětem spoustu zábavy! Dětská stavebnice Abrick ABC - vláček se dvěma vagony a s kostkami s potiskem písmen abecedy. Jednotlivé kostky této stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu a mají na sobě speciální potisk, vytištěnou technologií IML. Využití této technologie zaručuje, že potisk se ani po delší době používání nesetře a obrázky vypadají stále jako nové. Vláček je s kolečky, může se používat na jakékoliv podlaze.

Stavebnice obsahuje i krásnou vlakovou stanici, má 98 dílků, je bez ostrých hran, včetně panáčka - opraváře. Souprava má rozměry 50*40*16 cmStavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev.

Stavebnice kreativním způsobem rozvíjí fantazii a zahání nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*40*16 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Hmotnost0,91 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné