Stavebnice vesmírná loď Abrick Écoiffier s 3 figurkami a autíčkem od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Vesmírná loď z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro děti od 18 měsíců. Stavebnice s motivem vesmírné lodi nabídne dětem bohatou sadu doplňků a figurek. Zahrají si s modelem vesmírné lodi, výzkumným autíčkem, vlajkou a 3 figurkami kosmonautů. Dětská stavebnice Abrick v originálních barvách přinese dětem realistické zážitky při hře na vesmírné výzkumníky.

Dílky této moderní stavebnice jsou vyrobeny z prvotřídního plastu s oblými hranami, barvy jsou nestíratelné, proto je hračka bezpečná i pro nejmenší děti. Stavebnice vesmírné lodi je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si dítě může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky a koncentrace. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou výrobu s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklovaných materiálů, zdravotně nezávadných barev, proto je zárukou bezpečné zábavy.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu14*14*28 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,48 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.