Stavebnice v tašce Abrick Les Maxi Écoiffier 60 ks velkých kostek od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Abrick Les Maxi je originální sada kostek, se kterými se zabaví všechny kreativní děti od 12 měsíců. Ve stavebnici najdou 60 barevných kostek, ze kterých si mohou postavit rozličné stavby a tvary. S velkými kostkami se dobře manipuluje, lehce do sebe zapadají, zabaví se s nimi i starší děti. Celá sada kostek přichází v praktické tašce, která se dá uzavírat na zip a dá se snadno přenášet. Průhledná červená taška je navíc i zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici. Po každé hře si dětičky mohou posbírat jednotlivé dílky a uložit je zpět do tašky.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si s oblibou mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.