Stavebnice Stavební auta Abrick Écoiffier na stavbě s doplňky a IML potiskem od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Stavební auta na stavbě Abrick je nádherná hračka pro všechny malé obdivovatele velkých stavebních strojů. Na správné stavbě se malí stavbaři neobejdou bez bagru, nakladače a auta s velkou korbou, ve které bude odváží stavební odpad. Stavební stroje bagr, nakladač i nákladní auto jsou vyhotoveny v žluto-oranžové barevné kombinaci s černými detaily. Usměvavé tvářičky autíček působí na děti pozitivním dojmem. Vaši malí stavbaři tedy této realistické hračce s jedinečným designem určitě nedokážou odolat.

Stavebnice pro děti je veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí. Jednotlivé dílky této stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu a mají na sobě speciální potisk, vytištěnou technologií IML. Využití této technologie zaručuje, že potisk se ani po delší době používání neošúcha a obrázky vypadají stále jako nové. Všechny dílky dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Prostřednictvím dětské skládačky se rozvíjejí pohybové dovednosti a jemná motorika dětí. Hra s autíčky podněcuje dětskou fantazii, kreativitu i logické myšlení.

Abrick stavebnice Stavební auta se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Se stavebnicí Abrick se postaráte se o to, aby se vaši malí výmyselníci nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*27*8 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,402 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné