Stavebnice stavbaři s jeřábem Abrick Écoiffier se 5 auty a jeřábníkem od 18 měsíců

Popis produktu

Hledáte dětské stavebnice, které potěší každé dítě? Stavebnice Stavbaři Abrick Écoiffier je originální stavebnice vhodná pro všechny kluky od 18 měsíců a tvoří ji pestrobarevná stavební autíčka různého druhu. Dětská stavebnice obsahuje bagr, nakladač, auto s plošinou, nákladní auto, auto s korbou a velký jeřáb na přenášení nákladu. Součástí stavebnice je i figurka jeřábníka a malá budova pro dělníky. Stavebnice pro děti je v krásném pestrobarevném provedení s moderním designem a hodí se do každého dětského pokoje.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nesmazatelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 60*40*49 cm. Abrick stavebnice Stavbaři je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*40*49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,37 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné