Stavebnice Stavbaři s jeřábem Publics Works Crane Abrick Écoiffier s 5 auty a 2 figurkami

Popis produktu

Stavebnice Stavbaři s jeřábem Publics Works Crane z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje výbornou volbu pro všechny děti již od 3 let. Ve stavebnici se nacházejí různá pracovní autíčka spolu s pracovními dopravními značkami a stavebními dílky. Děti si zahrají s velkým nákladním autem s korbou, bagrem, nakladačem, přepravním autíčkem s plošinou a velkým jeřábem na přenášení nákladu. Součástí stavebnice jsou i 2 figúriky jeřábníka a technika, také malá budova pro dělníky. Stavebnice pro děti je v krásném pestrobarevném provedení s moderním designem, ozdobí každý dětský pokojíček.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestíratelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Výška jeřábu je až 55 cm a jeho rameno má délku 49 cm. Stavebnice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a představivosti. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky a koncentrace. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*40*55 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,24 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.