Stavebnice Stavbaři na stavbě Abrick Écoiffier s jeřábem a 3 pracovními stroji

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Stavbaři na stavbě potěší všechny kluky, kteří se rádi hrají s kostkami a zároveň obdivují velké stavební stroje. Staveniště s jeřábem čeká na všech malých stavbařů či inženýrů. Écoiffier stavebnice pro děti Abrick obsahuje vše, co je při stavbě nezbytné. Malí stavbaři mají k dispozici velký jeřáb s otočným ramenem a kabinkou, bagr, nákladní auto, shrnovač, jeřáb, dopravní kužely, stavební materiál a mnohé jiné doplňky, které vytvářejí dětem podnětné herní prostředí. Dílky stavebnic Abrick se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 36*31*55 cm.

Dílky této dětské stavebnice jsou v zářivých barvách, která je nesmazatelného a pro zdraví dětí neškodná. Vyrobeny jsou z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Stavebnice Abrick Stavbaři na stavbě je vhodná pro všechny děti od 3 let. Hra s kostkami pomáhá při rozvoji jemné motoriky, logického myšlení, pozornosti. Děti se učí rozeznávat barvy a tvary. Vymýšlením příběhů si procvičují své komunikační schopnosti a rozšiřují si slovní zásobu. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Écoiffier stavebnice Abrick jsou vhodné také do předškolních zařízení.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Abrick stavebnice s tématikou staveniště je skvělým dárkem pro všechny malé stavaře.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu36*31*55 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,215 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné