Stavebnice Škola Twee Pop Abrick Écoiffier s patrovou budovou a 6 postavičkami zvířátek od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Škola Twee Pop od francouzského výrobce Écoiffier je originální sada, která je vhodná zejména pro holčičky od 18 měsíců. Stavebnice pro děti s motivem školy obsahuje patrovou budovu, 6 postaviček zvířátek, skluzavku, posezení, dílky s motivem květů, stromu a hraček do školního parku. Děti se skvěle zabaví s pěknými doplňky, budou chodit s figurkami do školy, kde se budou učit a pak si mohou hrát na školním dvoře a bavit se. Dětská stavebnice Abrick je vyhotovena v jemném růžovo-modrém barevném provedení, které se zalíbí každému malému děvčátku.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nesmazatelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 34*30*36 cm. Abrick stavebnice Škola je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu34*30*36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,17 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.