Stavebnice Safari s džunglí, letadlem a autem Abrick Écoiffier 2 figurkami 59 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - džungle je určena pro všechny malé objevitele! Krásná džungle má vše, co se do takového prostředí hodí. Různé bezpečné či nebezpečné zvířátka, letadlo, autíčko, dvě figurky objevitelů, různé rostliny a safari doplňky jakými jsou stan či ohniště. 59 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Rozměry stavebnice jsou 43*30*15 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*30*15 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost0,92 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...