Stavebnice Rytířský hrad Cardboard Worlds Janod s 18 doplňky od 4 let

Popis produktu

Stavebnice pro děti Rytířský hrad Cardboard Worlds od francouzského firmy Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hradní park je vytvořen systémem puzzle, má 16 dílů a dítě si může postavit zahradu podle své fantazie - výběrem z několika variant. Stavebnice je uložena v krásné dekorační krabičce, která představuje rytířský hrad. Hrad jako i park jsou vyrobeny z kvalitního puzzle kartonu, takže děti se s nimi může hrát celá léta. Hračky ze dřeva poskytnou vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjejí fantazii a manuální dovednosti dětí. V soupravě se nachází 10 dřevěných postaviček, děti mezi nimi najdou koníky a rytíře. Ostatní doplňky stavebnice jako stany, stromy a draky jsou z puzzle kartonu a dají se skládat.

Stavebnice rytířský hrad je vhodná pro děti od 4 - 8 let. Povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí společnosti je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštěpilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970 a zařadila se k předním společnostem, které se věnují vývoji prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál a puzzle karton
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry rozloženého: 54*27*28 cm
  • rozměry krabice: 41,5*12*28 cm
  • v soupravě: 34 dílů
  • vhodná pro děti od 4 - 8 let
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • nadčasový francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu54*27*28 cm
Počet dílků16
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné