Stavebnice Rychlá auta - Formule 1 Abrick Écoiffier kamion s auty od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Rychlá auta - Formule 1 Abrick je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Přichází v balení s velkým kamionem, dvěma závodními autíčky, vítěznou rampou, 2 kužely a stupínkem pro vítěze. Dětská stavebnice Abrick je v barevné kombinaci závodní červené a bílé barvy s šedými a černými detaily. S závodními autíčky v červené a bílé barvě s usměvavou tvářičkou malí závodníci zažívají vzrušující závod Formule 1 plné napětí. Závodů se samozřejmě může účastnit i velký kamion. Po skončení soutěže poslouží kamion jako odtahovka a na svém přívěsu odveze autíčka ze závodů Formule 1. Vaši malí závodníci tedy této realistické hračce s jedinečným designem určitě nedokážou odolat.

Stavebnice pro děti Abrick Rychlá auta - Formule 1 je veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí. Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Abrick stavebnice se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier, a tak se více druhů stavebnic může poskládat do jednoho velkého setu a děti si mohou vyskládat vlastní pohádkové městečko. Abrick kostky podněcují dětskou fantazii, kreativitu a rozvíjí jemnou motoriku dítěte. Rozměry stavebnice pro děti jsou 40*30*13 cm.

Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní dětské hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Stavebnicí Abrick se postaráte se o to, aby se vaši malí výmyselníci nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*30*13 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,429 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...