Stavebnice Rychlá auta - autoservis s 2 auty Abrick Écoiffier 70 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - Rychlá auta: autoservis je určena pro všechny malé opraváře! Autoservis obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Jedno civilní autíčko, jedno odtahovací auto, plně vybavený autoservis s pumpou, semafor a různé jiné. 70 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou plně kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky mají přiměřenou velikost, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 30*21*22 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti a rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*21*22 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,85 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...