Stavebnice Rychlá auta Abrick Écoiffier 7 různých autíček 51 dílků od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - rychlá auta. V balení se nachází 7 různých vozidel s různými doplňky (lžíce na bagr, odtahový jeřáb), které se dají snadno rozebírat a libovolně mezi sebou kombinovat. Dohromady 51 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Rozměry jednoho autíčka jsou 16*7*10 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu16*7*10 cm 1 auto
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,12 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...