Stavebnice Rychlá auta Abrick Écoiffier patrová farma s 2 autíčky od 18 měsíců

Doprava
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Stavebnice Abrick Kód: ECO3044
999 Kč
569
Do seznamu přání
Popis produktu

Écoiffier stavebnice rychlá auta - patrová farma Abrick je krásná a velmi zajímavá hračka, vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětská stavebnice přichází v balení s 2 autíčky - bagr a nákladní automobil s usměvavými tvářičkami, které jsou nezbytnou součástí každé farmy, protože je na ní potřeba velká pracovní síla. Dětská farma se zvířátky je velmi realistická, součástí je několik zvířátek, pracovní nářadí, farma má 2 patra. Chlapci se s touto hračkou zabaví dlouhé hodiny, protože poskytuje mnoho možností na různé hry a na vymýšlení, dají se v ní použít i jiné hračky, aby byla farma ještě živější a krásnější. Stavebnice pro kluky má zajímavý jedinečný design, je to nadčasová hračka, kterou si zaručeně oblíbí každý kluk.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Ecoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*40*23 cm
Hmotnost1,230 kg

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...