Stavebnice Rychlá auta Abrick Town od výrobce Écoiffier je vynikající stavebnice pro všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců, která obsahuje sadu 3 autíček, se kterými se malí závodníci dosyta vyřádí. Stavebnice je vyhotovena s motivem města, které zaujme každého chlapce. Stavebnice Abrick rozvíjí u dětí pohybové dovednosti, fantazii a představivost. Kvalitní autíčka a krásný francouzský design této stavebnice přinesou dětem nezapomenutelné zážitky.
Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 82*53*39 cm |
| Celková výška | 39 cm |
| Celková délka | 82 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Barva | šedá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...