Stavebnice rodinný dům Abrick Écoiffier dvoupatrový s motorkou a 3 postavičky 56 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice rodinný dům Abrick od francouzského výrobce Écoiffier je vynikající hračka, se kterou se zabaví chlapci i děvčata od 18 měsíců. Stavebnice pro děti obsahuje realistickou 2patrovou budovu se solárním kolektorem, 3 postavičky, figurku zvířátka, slunečník s posezením, motorku pro donášku pizzy a různé doplňky a výzdobu. Děti se výtečně zabaví při hře na rodinu, budou si vymýšlet různé veselé situace ze života obyvatel domku, figurkám mohou dát vlastní jména. Vhodným způsobem se tak přiblíží každodennímu životu, přičemž budou podle své fantazie a představivosti určovat chod domácnosti, objednávat kurýra s pizzou, grilovat na zahradě a naplno se bavit.

Rodinný dům má krásný moderní interiér, ze zadní části umožňuje dětem plnohodnotný přístup, takže využijí všechny doplňky, které se v něm skrývají. Postavičky může libovolně umísťovat, vymýšlet jim domácí povinnosti, určovat čas na odpočinek a relax. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestíratelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 30*15*34 cm, přičemž je výška budovy 34 cm.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*15*34 cm
Celková výška34 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.