Stavebnice Robot set Maxi Abrick Écoiffier velké kostky s IML potiskem od 12 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Maxi Abrick Robot set je ideální pro nejmenší děti od 12 měsíců. Stavebnici tvoří velké kostky s potiskem a děti si z jednotlivých dílků mohou poskládat veselých barevných robotů. Potisk je dělaná speciální technologií IML, která zaručuje, že obrázky se ani po delší době používání neošúchají. Jednotlivé dílky v zářivých barvách vytvářejí podnětné prostředí pro skládání kostek podle vlastní fantazie a následně pro hru se složenými roboty.

Maxi Abrick stavebnice Robot set zabaví nejmenší děti dlouhou dobu. Při hře s kostkami si děti rozvíjejí jemnou motoriku, učí se farby.Vymýšľaním příběhů si děti rozvíjejí komunikační a vyjadřovací schopnosti. Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 12 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nesmazatelného a zdraví neškodná. Dílky stavebnice se snadno skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Maxi Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny. Écoiffier je francouzská společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropské bezpečnostní kritéria a jsou vhodné i pro nejmenší děti.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,705 kg
Barvašedo-růžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...