Stavebnice Peppa Pig Piknik PlayBIG Bloxx BIG 18 dílů a 2 figurky od 1,5-5 let

Doprava
Výrobce: BIG Kategorie: PlayBIG stavebnice jako lego Kód: B57103
759 Kč
459
Do seznamu přání
Popis produktu

Stavebnice PlayBIG Bloxx Peppa Pig je fantastická hračka, která je vhodná pro děti od 1,5 roku do 5 let. Pohádkový motiv prasátka Peppa a celé jeho rodinky (Georg, maminka Pig a táta Pig) baví nejmenší děti již několik let. Zaručí, že tuto pohádkovou skládačku bude milovat každý malý chlapeček i holčička. Z kousků skládačky si dětičky postaví autíčko, kterým se Peppa s rodinkou odveze na piknik. Kostky stavebnice jsou polepeny obrázky se zvířátky a jídlem. Stavebnice pro děti poskytuje mnoho možností na stavění a vymýšlení každému děťátku. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní s kostkami Lego. Vaše děti si je mohou zkombinovat a stavět všelijaké umělecká díla, které v sobě budou skrývat mnoho zajímavých pohádkových příběhů. Stavebnice má 18 dílků a jsou v ní 2 figurky.

Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když dítě uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Jeho symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je dlouho krásná a zářivá jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodGermany
Rozměry produktu30*20*13 cm
Rozměry balení39*30*49 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,3 kg

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...