Stavebnice v dóze Abrick Écoiffier růžová od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská stavebnice Abrick je pěkná klasická hračka vhodná pro dívky od 18 měsíců. Stavebnice v sobě obsahuje pestrobarevné kostky různých velikostí, z nichž se dají poskládat desítky různých staveb. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají. Sada kostek přichází v praktické dóze s víčkem v něžné dívčí růžové barvě. Dózička na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici. Kromě toho si přímo na ní děti mohou stavět domečky a jiná umělecká díla, protože víko má otvory, jako jsou na kostkách.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšáků nebo jiné hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu21*21*18 cm
Hmotnost0,55 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...