Garáž pracovní konstrukce Volvo Creatix Majorette 60 dílů s jeřábem 5 autíček od 5 let

Popis produktu

Stavebnice pracovní konstrukce Volvo Creatix od francouzského výrobce Majorette je vynikající dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 5 let, kteří si zahrají hry na stavaře a inženýry. Nadčasová stavebnice v krásné žluté barvě s oficiální licencí značky Volvo se skládá ze 60 kvalitních dílků. Děti si s jejich pomocí vystaví jeřáb s bourací koulí, který se nachází ve středu konstrukce, 2patrovou garáž, na kterou vedou 2 rampy pro autíčka a odpadní šachta a radost jim udělá i 2patrová pracovní stanice, na kterou budou děti umísťovat stavební panely. V přízemí pracovní stanice se nachází také další parkovací místo pro stavební autíčka. Stavebnice je vybavena dopravními značkami, semafory a výstražnými upozorněními, které se dítě naučí rozpoznávat.

O realističtější zážitek při hře na stavaře se postará i sada 5 autíček Volvo – bagr, nakladač, bílá servisní dodávka, nákladní automobil s korbou a samostatný 4kolový nákladní přívěs. Spolu s nimi si děti vyzkouší, jak probíhá práce na staveništi, organizují každodenní činnost, kontrolují průběh výstavby. Při výstavbě stavebnice si vyzkoušejí své konstruktérské schopnosti, zahrají si na povolání techniků, přibližují se světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Učí se soustředit na detaily, získávají zdravé sebevědomí, zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost. Při hře s kamarády a sourozenci si také zlepšují komunikační a vyjadřovací schopnosti, rychleji se socializují.

Celkové rozměry testovacího centra jsou 77*45*40 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které milují děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu77*45*40 cm
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.