Stavebnice pracovní autíčko Abrick Écoiffier buldozer/bagr/nákladní auto 10-12 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - pracovní auta je určena pro všechny malé stavbaře! Jde o malý doplněk ke stavebnicím rady Abrick, o který je můžete obohatit. Na výběr je bagr, buldozer či nákladní autíčko. Pracovní auta jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry autíček jsou 17*14*8 cm. Cena je za jedno autíčko dle vašeho výběru.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu17*14*8 cm
Celková délka17 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...