Stavebnice policejní stanice Abrick Écoiffier s 3 auty a 2 figurkami od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick policejní stanice od francouzského výrobce Écoiffier je originální sada, kterou uděláte zaručeně radost všem chlapcům od 18 měsíců, kteří by se rádi stali policisty. Stavebnice pro děti s motivem policejní stanice obsahuje vše nezbytné pro práci policistů. 3 autíčka s usměvavou tvářičkou, policejní stanici s kamerou, 1 figurku policisty a 1 figurku zločince. Děti se skvěle zabaví s realistickými doplňky, budou hlídat pořádek u policejní stanice a zakročí proti zločincům. Dětská stavebnice Abrick je provedena v modro-šedé kombinaci, čímž se hra dětí stává ještě skutečnější.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nesmazatelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 34*16*26 cm. Abrick stavebnice Policejní stanice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu34*16*26 cm
Hmotnost0,75 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.