Stavebnice Abrick Policejní auta Écoiffier s garáží v dóze modrá od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Policejní vozy s garáží od francouzského výrobce Écoiffier je krásná sada, kterou uděláte zaručeně radost všechny kluky, kteří obdivují a napodobují práci policistů. Stavebnice pro děti s tématikou policejní garáže obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Dvě veselé policejní autíčka, policejní helikoptéru, zelené odtahové autíčko a krásnou garáž s bezpečnostní kamerou, zdvihací zařízení, silniční zátarasy, kostku s policejním pejskem a další dílky, pro dokonalou a zábavnou hru.

Dětská stavebnice Abrick je provedena v bílo-modré kombinaci. Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné, proto je sada Écoiffier Policejní vozy s garáží bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Stavebnice je dodávána v plastové dóze, a tak bude mít děťátko všechny dílky vždy na jednom místě. Víko poslouží i jako podložka na stavění. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 42*21*18 cm a radost udělá zejména chlapcům ve věku od 18 měsíců.

Abrick stavebnice Policejní vozy s garáží je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Stavebnice pro děti je krásným dárkem pro všechny kluky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*18 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost1,295 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné