Stavebnice PlayBIG Bloxx BIG Hello Kitty – na dostizích, v autíčku nebo v ložnici od 18 měsíců

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Hello Kitty je veselá hračka vhodná pro holčičky od 18 měsíců. Na výběr máte 3 druhy dětské stavebnice: kočička na dostizích, v autíčku nebo v ložnici. Malá dětská stavebnice má zářivé barvy a motiv populární a oblíbené kočičky Hello Kitty. Získá si srdce každého malého děvčátka, které oblibuje růžové odstíny a hru s kostkami. Jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, proto se stavebnice dá sestavit různými způsoby. Nejlepším znakem stavebnice pro děti BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší, ještě lepší domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiná stavební díla.

Dětské stavebnice LEGO zda BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým dětičkám, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu13*11*11 cm
Rozměry balení16*8*9 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,1 kg
Poznámka3 x
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...