Stavebnice Pirátská loď Abrick Écoiffier s 3 postavičkami od 18 měsíců

Doprava zdarma Doprava zdarma
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Stavebnice Abrick Kód: ECO3023
699 Kč
499
Do seznamu přání
Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick Pirátská loď je určena pro všechny chlapce od 18 měsíců, kteří milují hry na piráty. Na lodi se nachází vše, co k takovému prostředí patří. Velká loď s plachtou, kotvou, vyhlídkovou plošinou, truhla s pokladem, 3 figurky pirátů a různé jiné doplňky. Dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick

Stavebnice tohoto druhu jsou bezpečné, lehké, barva je nesmazatelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti a rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu – dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení. Pirátská loď je výbornou hračkou, která přispívá k všestrannému rozvoji dětí.

Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 43*19*35 cm. Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*19*35 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,86 kg
Barvahnědá

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...