Stavebnice Peppa Pig Vehicles Set PlayBig Bloxx BIG souprava 4 dopravních prostředků 24 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Vehicles Set od německého výrobce BIG zabaví všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Souprava stavebnice obsahuje 4 dopravní prostředky, které si děti dokážou díky velkým dílkům rychle poskládat. Těšit se mohou na pirátskou loď, helikoptéru, letadlo a autíčko v krásných barvách s obrázky animovaných hrdinů ze série Peppa Pig. Děti se při skládání výborně zabaví, sada 24 dílků je vyrobena z kvalitních plastů s oblými hranami, umožňují dětem snadnou manipulaci. 

Výhoda stavebnic PlayBIG Bloxx spočívá v tom, že jsou kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domečky a jiná stavební díla. Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svoji fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí také pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je špičkový německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu8*21*16 cm
Hmotnost235 g
Dílky puzzle24
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.