Stavebnice Peppa Pig Starter Set PlayBig Bloxx BIG s figurkou – s autíčkem od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Starter Set od německého výrobce BIG představuje skvělý dárek pro každé dítě již od 18 měsíců. Animovaný motiv televizní série Peppa Pig, která nejmenší děti baví v televizi již několik let, zaručí, že si tuto pohádkovou skládačku oblíbí kluci i holky. Z kousků skládačky se dá postavit stavebnice závodního autíčka, do kterého děti posadí figurku prasátka a přichystají velké závody s černobílou cílovou vlajkou. Stavebnice pro děti je vyhotovena z kvalitních materiálů, jednotlivé kostky do sebe bez problémů zapadají, děti mohou své stavby a výtvory obměňovat.

Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší stavby, domečky a jiná stavební díla. Stavebnice mají velký vliv na správný vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje a staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svoji fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím skládání rozvíjejí také pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají nové barvy a tvary, vymýšlejí si různá dobrodružství pro své oblíbené figurky.

BIG je přední německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu15,5*10*8 cm
Hmotnost60 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.