Stavebnice Peppa Pig Play House PlayBig Bloxx BIG domeček se skluzavkou a houpačkou 2 postavičky 72 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Play House od německého výrobce BIG představuje vynikající dárek pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Moderní 72dílná stavebnice obsahuje 2 figurky prasátek a kvalitní dílky na stavbu 2patrového domku s podkrovím. Stavebnice umožní dětem zahrát si s domečkem po sestavení ze všech stran – z vnitřní a vnější strany. V přízemí domku je pro figurky připravena odpočinková zóna, kde si mohou sednout ke stolku a relaxovat, vrchní část domku, na kterou vedou modré schody, je vybavena velkou zelenou skluzavkou. Po ní se budou prasátka vesele spouštět a zabaví se i na originální oranžové houpačce.

Jednotlivé dílky stavebnice jsou vyrobeny v nádherných barvách s obrázky květin, rostlin, zvířat a hmyzu, které se dítě učí rozeznávat a tak si tříbí i kognitivní schopnosti. Pohádkový motiv prasátka Peppa Pig umocňuje dětské zážitky při hře se stavebnicí, podněcují jejich fantazii a představivost. Oblé dílky jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a velikostí jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vidění. Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu10*40*30 cm
Celková výška30 cm
Hmotnost1 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.