Stavebnice Peppa Pig Lékařský kufřík PlayBIG Bloxx BIG v nemocnici s 2 figurkami 32 dílů od 1,5–5 let

Popis produktu

Stavebnice Lékařský kufřík je originální hračka, vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Jednotlivé dílky stavebnice se vyznačují zářivými barvami a precizně zpracovanými detaily, takže u dětí podněcují fantazii a představivost. Malý stavitelé se mohou těšit i na legendární figurky z pohádky Peppa Pig, se kterými se zabaví na dlouhé hodiny. Tato krásná stavebnice si získá pozornost každého dítěte i díky 32 dílkům, s veškerým příslušenstvím pro malého lékaře. Celá stavebnice přichází v praktickém modrém kufříku, takže si ji chlapci mohou vzít s sebou kamkoli. Výhodou stavebnic řady PlayBIG Bloxx je, že jsou kompatibilní se stavebnicemi Lego, takže si je děti mohou kombinovat a vytvářet hezčí a větší stavby. Jednotlivé kostky do sebe bez problémů zapadají.

Dětské stavebnice BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším dětem, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu10*29*24 cm
Hmotnost0,9 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...