Stavebnice Peppa Pig Funny Eggs XL PlayBig Bloxx BIG ve vajíčku s figurkami – sada 3 druhů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Funny Eggs XL od německého výrobce BIG je skvělým dárkem pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Sada 3 velkých vajíček v sobě skrývá celkem až 6 různých figurek – prasátko George s dinosaurem, prasátko Peppa s medvědem Teddym a ovečku Suzy s krásnou sovičkou. Figurky jsou vyrobeny z kvalitních plastových dílů s oblými hranami, umožňují dětem snadnou manipulaci. Nádherné barvy na figurkách a jejich originální motiv na základě televizní série Peppa Pig zaručí, že si děti s nimi vydrží hrát dlouhá léta.

Výhoda figurek PlayBIG Bloxx spočívá v tom, že jsou kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat figurky s kostkami LEGO a BIG a rozšířit tak rodinku ve své stavebnici. Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svoji fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí také pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu7*21*10 cm
Hmotnost145 g
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.