Stavebnice Peppa Pig Fire Engine PlayBIG Bloxx BIG Hasičské auto s 2 figurkami 40 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice PlayBIG Bloxx Fire Engine je vynikající dárek pro všechny šikovné chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nadčasová dětská stavebnice je vyhotovena s motivem populárního prasátka Peppa Pig, takže si ihned získá vaše nejmenší. Děti se mohou těšit na skládání originálního hasičského autíčka s různými doplňky, přičemž budou mít k dispozici i 2 veselé figurky prasátek. Pestrobarevná sada obsahuje 40 kvalitních dílků, které zabaví děti na dlouhé hodiny. Skládají stavebnici a zároveň vymýšlejí dobrodružství při hašení požárů. Největší výhoda stavebnice PlayBIG Bloxx spočívá v tom, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domky a jiná stavební díla.

Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Celková výška stavebnice je 16 cm.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu25*15*16 cm
Celková výška16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,37 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.