Stavebnice Peppa Pig Family Car PlayBig Bloxx BIG s 2 figurkami v autíčku na pumpě 28 dílů od od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Family Car od německého výrobce BIG představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Originální 28dílná stavebnice obsahuje kvalitní dílky pro stavbu autíčka a benzínové stanice. Žlutá benzinová stanice a krásné červené autíčko zaujmou děti na první pohled. Součástí stavebnice jsou také 2 figurky prasátek, které spolu cestují v autíčku a cestou se zastaví natankovat na pumpě. Dětská stavebnice zabaví děti na dlouhá léta a přinese jim spoustu radostných zážitků.

Jednotlivé dílky stavebnice jsou vyrobeny v nádherných barvách s veselými obrázky. Pohádkový motiv prasátka Peppa Pig umocňuje dětské zážitky při hře se stavebnicí, podněcují jejich fantazii a představivost. Oblé dílky jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a velikostí jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vidění. Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu26*13*14 cm
Rozměry balení27*30*49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,33 kg
Dílky puzzle28 dielikov
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.