Stavebnice Peppa Pig Camping set PlayBIG Bloxx BIG 25 dílů, v přírodě se 2 figurkami od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice PlayBIG Bloxx Peppa Pig je perfektní hračka pro všechny děti od 18 měsíců. Pohádkový motiv prasátka Peppa baví nejmenší děti již několik let. Zaručí, že tuto pohádkovou skládačku bude milovat každý malý chlapeček i holčička. Z kousků skládačky si dětičky postaví kempingové místo, na kterém mohou uspořádat piknik, vychutnat si táborovou atmosféru, postavit stany nebo se převážet na kanoi. Kostky stavebnice jsou polepené různými obrázky a stavebnice poskytuje mnoho možností pro stavění a vymýšlení každému dítěti. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní s kostkami Lego. Vaše děti si je mohou zkombinovat a stavět různé stavby a rozvíjet svou fantazii. Stavebnice má 25 dílků a jsou v ní 2 figurky.

Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když dítě uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Jeho symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodGermany
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné