Stavebnice Peppa Pig Camper PlayBIG Bloxx BIG kempování s karavanem se 4 figurkami 54 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice PlayBIG Bloxx Camper představuje originální dárek pro všechny šikovné děti od 18 měsíců. Praktická dětská stavebnice je vyhotovena s motivem populárního prasátka Peppa Pig, takže si ihned získá chlapce a dívky. Malí konstruktéři se mohou těšit na zábavné skládání žlutého karavanu s příslušenstvím, přičemž se na zábavné kempování vydají spolu se 4 postavičkami prasátek. Pestrobarevná sada obsahuje 54 kvalitních dílků, které zabaví děti na dlouhé hodiny. Dítě si staví stavebnici podle svých představ a zároveň vymýšlí dobrodružství pro veselá prasátka. Největší výhoda stavebnice PlayBIG Bloxx spočívá v tom, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domky a jiná stavební díla.

Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Celková výška stavebnice je 17 cm.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu20*22*17 cm
Celková výška17 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,59 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné