Stavebnice Peppa Pig Family House PlayBig Bloxx BIG se 4 figurkami a 3 patry 86 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Family House od německého výrobce BIG představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Moderní 86dílná stavebnice obsahuje 4 figurky prasátek a kvalitní dílky na stavbu 3patrového domečku s podkrovím. V přízemí domku je pro figurky připravena kuchyňská zóna s jídelním stolkem, v prvním patře se nachází ložnice a v podkroví koupelna a pokojíček s počítačem. Stylový domeček přinese dětem spoustu radostných chvil při hře s rodinkou oblíbených selat.

Jednotlivé dílky stavebnice jsou vyrobeny v nádherných barvách a vyzdobeny různými obrázky, které se dítě učí rozeznávat a tak si tříbí i kognitivní schopnosti. Pohádkový motiv prasátka Peppa Pig umocňuje dětské zážitky při hře se stavebnicí, podněcují jejich fantazii a představivost. Oblé dílky jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a velikostí jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce, pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vidění. Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu26*17*37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,4 kg
Dílky puzzle86 dielikov
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.