Stavebnice Peppa Pig Train Fun PlayBIG Bloxx železnice s vlakem a domečkem s 2 figurkami od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Pepa Pig Train Fun PlayBIG Bloxx od německého výrobce BIG představuje skvělou hračku pro všechny děti již od 18 měsíců, které touží po vlastní železniční dráze. Praktická dětská stavebnice je vyhotovena s motivem populárního prasátka Peppa Pig, takže si ihned získá chlapce a dívky. Malí konstruktéři se mohou těšit bohatou sadu 46 dílků, díky kterým si dokážou poskládat oválnou vláčkodráhu s červenou lokomotivou s 2 vagony, železniční domek, přejezd s rampami, signalizací a velkou radost budou mít i z 2 figurek prasátek – strojvedoucí a cestující. Lokomotiva dokáže vydávat zvuky, funguje na 3 baterie typu AA/LR6 (nejsou součástí balení).

Dítě si staví stavebnici podle svých představ a zároveň vymýšlí dobrodružství pro veselá prasátka. Největší výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx spočívá v tom, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domky a jiná stavební díla. Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je špičkový německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu83*58*17 cm
Celková výška17 cm
Celková délka83 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 (not included)
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.