Stavebnice Peppa Pig Grandparents House PlayBIG Bloxx domek prarodičů s 3 figurkami od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Grandparents House PlayBIG Bloxx je perfektní dárek pro všechny chlapce a dívky od 18 měsíců. Těšit se mohou na 86dílnou stavebnici, která obsahuje 3 figurky prasátek a kvalitní dílky na stavbu 2patrového domku s podkrovím. Stavebnice umožní dětem zahrát si s domečkem z obou stran – z vnitřní a vnější části. V interiéru domku se nachází kuchyňka se spotřebiči, jídelním stolem a židlemi, ve druhém patře je ložnice a z podkroví mohou prasátka sledovat noční oblohu teleskopem. Z přední strany domku s okénky objeví děti předzahrádku s bílým plotem, stromy a rostlinkami, o které se naučí starat. Stavebnice domečku prarodičů s motivem animované postavičky prasátka Peppa Pig zabaví děti na dlouhé roky.

Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domky a jiná stavební díla. Stavebnice mají velký vliv na správný vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím skládání rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu26*33*37 cm
Celková výška37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvafialová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné