Stavebnice Peppa Pig Basic Sets II. PlayBIG Bloxx s figurkou – sada 4 druhů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Basic Sets II. Sets PlayBIG Bloxx obsahuje až 4 druhy stavebnic s motivem prasátka Peppa Pig, takže zaujme každé dítě již od 18 měsíců. Chlapci a dívky se mohou těšit na bohaté množství doplňků, díky kterým si poskládají stavebnici s pokojíčkem, koupelnou, zahrádkou a kuchyňkou. Pestrobarevné dílky umožňují dětem kombinovat jednotlivé stavebnice, vymýšlejí pro figurku prasátka různé veselé příběhy. Stavebnicová sada je tou nejlepší volbou pro všechny děti, které by rády začaly se stavěním stavebnic.

Velkou výhodou stavebnice PlayBIG Bloxx je to, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domky a jiná stavební díla. Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary.

BIG je špičkový německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*18*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,11 kg
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.