Stavebnice Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx s figurkou na koni od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Starter Sets PlayBIG Bloxx představuje výborný dárek pro všechny šikovné děti od 18 měsíců, které rády skládají stavebnice. Dětská stavebnice je vyhotovena s motivem populárního prasátka Peppa Pig, které znají děti po celém světě. Malí konstruktéři se mohou těšit na 9dílnou sadu, v níž se nachází figurka prasátka-žokeje a dílky, se kterými si poskládají krásného koníka a potěší je i doplněk ve tvaru kytičky. Dítě si staví stavebnici podle svých představ a zároveň vymýšlí závody se žlutým koníkem.

Výhoda stavebnice PlayBIG Bloxx je v tom, že je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a lepší stavby, domečky a jiná stavební díla. Dětské stavebnice jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají velký vliv na vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svou fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhém čase.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu13*9*7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,11 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.