Stavebnice Peppa Pig Basic Set PlayBig Bloxx BIG s figurkou sada 4 druhů od 18 měsíců

Popis produktu

Originální sada 4 druhů stavebnic Peppa Pig Basic Set od německého výrobce BIG potěší každé dítě již od 18 měsíců. Animovaný motiv televizní série Peppa Pig, které nejmenší děti baví v televizi již několik let, zaručí, že tyto pohádkové skládačky si oblíbí kluci i holky. Z kousků skládačky lze postavit stavebnice s rozličnými místy, ve kterých si děti zahrají s figurkou prasátka – ložnice, koupelna, cukrárna a kuchyň. Stavebnice pro děti je vyhotovena z kvalitních materiálů, jednotlivé kostky do sebe bez problémů zapadají, děti mohou své stavby a výtvory obměňovat.

Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla. Stavebnice mají velký vliv na správný vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje a staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svoji fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím skládání rozvíjejí také pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, vymýšlejí si nové příběhy pro své oblíbené figurky.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu10*20*12 cm
Hmotnost200 g
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.