Stavebnice Nemocnice Hospital Abrick Écoiffier s 3 vozidly a 3 figurkami od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Nemocnice Hospital z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier je vynikající hračka pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Stavebnice pro děti s motivem nemocnice nabídne dětem bohatou sadu doplňků a figurky. Zahrají si s 2 záchrannými autíčky, helikoptérou, 3 figurkami a k dispozici budou mít patrovou nemocnici s platformou pro přistávání helikoptéry, 2 nemocničními pokoji s lůžky a garáž s bezpečnostní rampou pro parkování autíčka. Dětská stavebnice Abrick je vyhotovena v červeno-bílé barevné kombinaci, čímž se hra dětí stává ještě reálnější.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestíratelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 37*30*36 cm. Stavebnice nemocnice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní rozšíření. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky a koncentrace. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu37*30*36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,27 kg
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.