Stavebnice Maxi Abrick ve vozíku Écoiffier velké kostky modrá 40 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Maxi Abrick ve vozíku na kolečkách je pěkná hračka vhodná pro všechny děti od 12 měsíců. Stavebnice je tvořena 40 velkými kostkami v praktickém červeno-modrém vozíku, jehož víko poslouží zároveň jako podložka na skládání. Kostky ze stavebnice Maxi Abrick mají pestré barvy, jsou různých velikostí a dají se z nich poskládat všelijaké stavby. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík na tažení se dvěma kolečky a rukojetí, který je součástí této dětské stavebnice, je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici. Rozměry hračky jsou: 38*26*28 cm.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšáků nebo jiné hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

É
coiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Značka Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*26*28 cm
Celková výška28 cm
Rozměry balení60*40*52 cm
Celková délka38 cm
Hmotnost1,325 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...