Stavebnice Maxi Abrick Écoiffier s velkými kostkami v červené krabici 200 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Maxi Abrick je pěkná hračka z dílny francouzského výrobce Écoiffier, vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. 200 velkých barevných kostek v různých velikostech vytvářejí dětem široký prostor pro hru a skládání. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi děti různých věkových kategorií. 200 kostek přichází v praktické průsvitné dóze s víkem, který zároveň poslouží jako podložka na ukládání kostek, a tak přímo na krabici si mohou děti skládat a prezentovat své stavební díla. Nádoba na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici. Dětská stavebnice Abrick je kompatibilní se všemi jinými stavebnicemi rady Abrick Maxi, a tak si z několika sad můžete vyrobit jednu obrovskou.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Postavené díla, mohou děti použít při dalších hrách s autíčky, panenkami a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Hra s barevnými kostkami pomáhá i při učení barev, může se použít při seznamování se se základy počtů, na kostkách děti velmi rychle pochopí princip sčítání a odčítania.Táto sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

É
coiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier výrobky splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy. S hračkami Écoiffier získáváte záruku, že děti se hrají s bezpečnou hračkou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*26*26 cm
Výška pracovní plochy26 cm
Rozměry balení48*26*26 cm
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...