Stavebnice Maxi Abrick Écoiffier velké kostky 50 dílů + 25 dílů zdarma od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská stavebnice Maxi Abrick je pěkná klasická hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Stavebnice je tvořena 75 velkými kostkami, za cenu 50 dílné soupravy. Kostky pro děti mají pestré barvy a dají se z nich poskládat všelijaké stavby. Velké rozměry dílků zajistí snadnější manipulaci s kostkami pro nejmenší děti. 75 dílná sada kostek přichází v praktické tašce na zip, která je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají stavební díla, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Poznávají různé barvy a tvary, také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffierje francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffiersplňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*13*35 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...