Stavebnice Máša a medvěd v zahradě PlayBIG Bloxx BIG s 1 figurkou 31 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Motiv pohádky Máša a medvěd, která je v současnosti mezi malými dětmi oblíbená po celém světě, zaručí, že se se stavebnicí BIG zahraje a zabaví každé děťátko. Stavebnice pro děti má spolu 31 dílů a 1 figurku, jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, proto je možnosti pro stavění velmi mnoho. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi Lego. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky Lego Duplo a BIG a postavit ještě větší, ještě lepší domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiné stavební díla.

Dětské stavebnice Lego nebo BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, vsadí a boří všelijaké domky, hradby a bunkru rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tým, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se Prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávej barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymysleli, bavili se a rozvíjeli svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu26*13*9 cm
Rozměry balení39*30*49
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,3 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné