Stavebnice Máša a medvěd na sněžném skútru PlayBIG Bloxx BIG s 1 figurkou 15 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

Dětská stavebnice Máša a medvěd na sněžném skútru je pohádková skládačka vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Dnes je pohádka Máša a medvěd mezi dětmi velmi oblíbená, proto této veselé barevné stavebnici neodolá žádné nejmenší děťátko. V balení naleznete figurku medvěda Míšu a kostky na postavení sněžného skútru. Dětská stavebnice BIG je kompatibilní se stavebnicemi Lego, a tak si vaše ratolesti mohou spojit své skládačky BIG a Lego Duplo, postavit si tak ještě větší, a ještě lépe domky nebo cokoliv dle vlastní fantazie. Stavebnice pro děti má celkem 15 dílů, jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, možností na stavění a vymýšlení je mnoho. V balení naleznete 1 figurku, děti si mohou vymýšlet vlastní originální příběhy se svými oblíbenými postavičkami.

Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako v první den po dlouhou dobu. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší dětičky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu19*13*14 cm
Celková výška14 cm
Celková délka19 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...