Stavebnice Máša a medvěd Medvědí loď PlayBIG Bloxx BIG s 2 figurkami a 159 dílů

Popis produktu

Dětská stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd Medvědí loď potěší všechny děti, které mají rády pohádku Máša a medvěd. Pohádková skládačka je nádherná hračka pro děti od 18 měsíců do 5 let. Holčičku Mášu a jejího přítele medvěda Mišu znají všechny děti. 159 dílků a 2 figurky děvčátka Máši a jejího přítele medvěda poskytují dětem dlouhodobou zábavu při skládání a přenesou děti do pohádkového světa. Při hře se stavebnicí Máša a medvěd se mohou děti cítit jako skuteční piráti, kteří plují po rozbouřených vodách oceánu. Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša poskytuje dětem prostor pro uplatnění fantazie, kreativity a vymýšlení nových příběhů spolu s hrdiny pohádky Máša a medvěd.

Medvědí loď v pestrých hnědých barvách připomíná domeček medvěda, který děti znají z jejich oblíbené pohádky. Ze 159 kousků skládačky si malí nezbedníci mohou poskládat vlastní pirátskou loď pro Mášu a jejího věrného kamaráda medvěda Mišu. Skládáním kostek se u dětí rozvíjí jemná motorika, logické myšlení. Děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Když Máša s medvědem doplují do cíle a najdou ostrov pokladů, mohou si na něm z lodi postavit domeček. Stavebnice PlayBIG Bloxx jsou navíc výjimečné tím, že je můžete libovolně kombinovat s kostkami Lego Duplo, a tak si děti mohou skládat ještě větší a hezčí domečky, vytvářet si vlastní pohádková městečka nebo cokoliv podle vlastní fantazie.

Jednotlivé dílky stavebnice PlayBIG Bloxx a Lego do sebe dokonale zapadají. Dětská stavebnice je zábavnou hračkou pro děti všech věkových kategorií. Vedle hře a zábavě mají stavebnice i obrovský význam při vývoji dítěte. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým dětičkám, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum. Plast, ze kterého je stavebnice pro děti vyrobena, obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako v první den po dlouhou dobu.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Symbolem německé značky BIG je buvol, jehož charakterizuje síla, robustnost a odolnost. Těmito vlastnostmi se vyznačují i dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku německý výrobce BIG poskytuje nadstandardní záruku 3 roky. BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší dětičky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu47*26*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení60*40*50 cm
Celková délka47 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvahnědá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...