Stavebnice Máša a medvěd Bydlení na stromě Bloxx BIG PlayBIG s 2 figurkami a 60 dílů

Popis produktu

Dětská stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd Bydlení na stromě potěší všechny děti, které mají rády pohádku Máša a medvěd. Pohádková skládačka je nádherná hračka pro děti od 18 měsíců do 5 let. Holčičku Mášu a jejího přítele medvěda Miša znají všechny děti. 60 dílků a 2 figurky děvčátka Máši a jejího přítele medvěda poskytují dětem dlouhodobou zábavu při skládání a přenesou děti do pohádkového světa. Při hře se stavebnicí Máša a medvěd si děti mohou postavit domek na stromě, ve kterém Máša a medvěd budou zažívat nová dobrodružství. Stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd poskytuje dětem prostor pro uplatnění fantazie, kreativity a vymýšlení nových příběhů spolu s hrdiny pohádky Máša a medvěd.

Stavebnice Bydlení na stromě v pestrých hnědých a zelených barvách přináší dětem kopec zábavy. Z 60 kousků skládačky si malí rošťáci mohou poskládat zahradní domek na stromě se spoustou milých detailů. Chybět nesmí ani piknikový koš, který lze pomocí malé kliky vytáhnout na strom. Zajímavými prvky jsou i dílky skládačky s obrázky medu či hub nebo rozkošné kytičky. Skládáním kostek se u dětí rozvíjí jemná motorika, logické myšlení. Děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Stavebnice PlayBIG Bloxx jsou navíc výjimečné tím, že je můžete libovolně kombinovat s kostkami Lego Duplo, a tak si děti mohou skládat ještě větší a hezčí domky, vytvářet si vlastní pohádkové městečka nebo cokoliv, podle vlastní fantazie.

Jednotlivé dílky stavebnice PlayBIG Bloxx a Lego do sebe dokonale zapadají. Dětská stavebnice je zábavnou hračkou pro děti všech věkových kategorií. Vedle hře a zábavě mají stavebnice i obrovský význam při vývoji dítěte. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjely svou kreativitu na maximum. Plast, ze kterého je stavebnice pro děti vyrobena, obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako v první den po dlouhou dobu.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Symbolem německé značky BIG je buvol, kterého charakterizuje síla, robustnost a odolnost. Těmito vlastnostmi se vyznačují i dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku německý výrobce BIG poskytuje nadstandardní záruku 3 roky. BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší dětičky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu40*23*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení39*35*49 cm
Celková délka40 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvahnědá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné