Stavebnice letadlo a autobus Abrick Écoiffier se schůdky a 8 postaviček od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice letadlo a autobus Abrick je vynikající hračka od francouzského Écoiffier, kterou si oblíbí všechny děti již od 18 měsíců. Těšit se mohou na krásný modrobílý model letadla s otevíratelnou střechou, letištním autobusem a 8 figurek, s nimiž zažijí realistické zážitky. Zahrají si s figurkou řidiče autobusu, který doveze cestující k letadlu s barevným názvem Happy Jet, kde se pracovník postará o naložení zavazadel. Figurka letušky v uniformě usměrní cestující, kteří vystoupí po schůdkách do letadla a pilot bude řídit let. V sadě se nacházejí i další doplňky, mezi kterými jsou různé zábrany, zavazadla, signalizace síly větru.

Hra s letadly a autíčky pomáhá se všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s figurkami a dopravními prostředky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Pestré barvy a realistické provedení letadla a figurek zaujmou každé dítě, vydrží si s nimi hrát po dlouhá léta.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.